• Otomatik Halı Yıkama Makinesi
 • Otomatik Halı Yıkama Makinesi Nasıl Olmalıdır?

  Son yıllarda halı temizliğine olan ihtiyaç, biz üreticileri de halı yıkama makinesi imalatına yönlendirmiştir. Ayrıca çoğu halı yıkama makinesi imalatı yapan firmalar ürettikleri makinelere yeterli (Ar-ge) kaynak ayırmadıkları için makineleri ''yaptım oldu'' mantığından ileri gidememiş ve sadece fırçalama makinesi olarak kalmıştır. Ürettikleri birçok halı yıkama makinesi bile gelberi sisteminden yoksundur. İşte bu yüzden Temak Makina olarak, makinalaşmanın günümüz'ün en güçlü olgusu olduğunu unutmayarak; üzerinde fırça haricinde diğer unsurları da barındıran otomatik halı yıkama makinesi BTS 3300'ü ürettik. 

  Tam otomatik halı yıkama makinemiz BTS 3300'de halılar'ın platform üzerinde devamlı ilerlemesini sağlayan kapalı devre çalışan bantlı konveyör sistemi kullanılmıştır. Yani; bu sistem, halı yıkama makinesinin ön kısmından verilen halının yıkama, fırçalama, silindir ile sıkma ve gelberi ile durulama işlemini rahat bir şekilde sağlayarak, halıyı sıkma işlemine, halıyı sarılmış bir şekilde çıkarmaktadır. Buharlı bantlı halı yıkama makinemiz BTS 3300, 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olup, sağlam şasesi ve dayanıklı bantı sayesinde günde 2000m²'ye kadar halı yıkama temposuna uygun güçte üretilmiştir.

  Bantlı sistem BTS 3300 otomatik halı yıkama makinesi kullanan müşterilerimiz kaliteli makina kullanımı ile hem işçilikten tasarruf ediyor, hem de bulundukları bölgenin en fazla tercih edilen firmaları haline geliyor.

 • Adres: Hamidiye Mh. Eyyubi Cd. Lütuf Sk. No:14 Sultanbeyli 34925 / İSTANBUL
 • Telefon: +90 216 327 23 00 (pbx)
 • Fax: +90 216 327 23 06 (fax)
 • E-Mail: info@temakmakina.com